Zobrazit všechny výsledky

PRAVIDLA

Pravidla inzerování na stránkách RallyInzert:

1. Zákaz inzerování soukromým podnikatelům a firmám nabízející svoje produkty,služby a akce. Takovéto inzeráty lze zveřejnit jen po dohodě z adminem portálu RallyInzert .Bez této domluvy budou smazány. Nevztahuje se na inzeráty - pronájem soutěžních vozidiel.

2. Podávejte pouze inzeráty,které patří k Rallysportu nebo příbuznému Automotosportu

3. Text pište stručně,ale výstižně.

4. Jako nadpis inzerátu Uvádějte název věci, kterou nabízíte,nebo sháníte.

5. Správně vyplňte všechny políčka při přidání inzerátu a  zařaďte svůj inzerát do správné KATEGORIE !!! Vždy vyplňte popis prodávaného předmětu a neuvádějte místo popisu odkaz na jinou stránku,kde je předmět popsán. Takovýto inzerát bude upraven,nebo smazán.

 

6. Nezapomeňte vyplnit kontakt.Nejlépe email i telefoní číslo. Do políčka cena můžete psát i slovy např: DOHODA

7. Pokud máte fotografie prodávané věci,tak jich přidejte více. Fotografie lépe informují kupujícího a pomůže to lepšímu prodeji. Fotografie vkladejte maximálně v rozlíšení 800x600pix, a jejich velikost nesmí přesahovat 200kb.Pokud vám obrázek i tak nepůjde vložit,tak jej zkuste ještě zmenšit.Nevkládejte fotografie na kterých jsou logotypy a odkazy. Výjimku tvoří pouze logotyp fotografa.

8. Provozovatel RallyInzertu pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo užitnou hodnotu nabízených věcí a služeb.

9. Využitím služeb našeho portálu souhlasí uživatel se zpracováním osobních údajů, především platné e-mailové adresy, eventuelně dalších údajů požadovaných správcem.


10.   Provozovatel RallyInzertu nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uživatele uvedeného v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s užitím registračních údajů pro potřeby RallyInzert.cz

Při nedodržení těchto podmínek může být inzerát upravený, případně smazaný.Využíváním našich služeb dáváte souhlas k těmto pravidlům a bere se za to že jsou vám známa.