FAQ - Často kladené otázky

 • Proč se můj inzerát nezobrazil ?

  Nejčastější příčinou nezobrazení inzerátu je nezvolené políčko Kategorie. Systém potom neví kam ho zařadit. Nicméně inzerát je přes tento nedostatek vložen v systému a my jej zařadíme manuálně ale s časovým zpožděním.

  Další příčinou může být porušení pravidel inzerce. V tom případě se inzerát nezobrazí vůbec nebo bude smazán.

 • Po registraci nepřišel email k aktivaci mého účtu.

  Bohužel i to se občas stane. Pokud je server zaneprázdněn, odešle aktivační email se zpožděním.

  Další příčinou bývá špatně zadaná emailová adresa při registraci. Každopádně, pokud vám aktivační email nedorazí, napište nám přes kontaktní formulář a my Vám uživatelský účet po ověření emailové adresy zaktivujeme, ať jej můžete plně využívat.

 • Proč se můj inzerát nezobrazí na první pozici ?

  Na prvních pozicích se zobrazují tzv. zvýhodněné / topované inzeráty. Pro tyto inzeráty si jejich inzerenti předplatili jejich umístění v horních pozicích. Tuto možnost má každý inzerent. Po přihlášení máte ve svém profilovém menu možnost nákupu kreditů pro zvýhodnění. Nákup kreditů probíha přes elektronickou peněženku PayPal. Pokud nejste majiteli této peněženky a máte zájem o kredity, lze po domluvě provést nákup i převodem na BÚ. Zvýhodnit inzerát lze dvěma způsoby. Buďto je to umístění v horních pozicích, nebo zvýraznění barvou. Oba způsoby jdou kombinovat.

 • Musím se registrovat ?

  Musím se registrovat, abych mohl/a zadávat inzeráty, komenovat články, přispívat do fóra, videogalerie atd.?

  Ano, registrace je povinná z důvodu většího zabezpečení serveru a obrany proti spamerům, ale nemusíte se ničeho obávat. Samotná registrace trvá jen chvíli.