FAQ - Často kladené otázky

 • Proč se můj inzerát nezobrazil ?

  Nejčastější příčinou nezobrazení inzerátu je nezvolené políčko Kategorie. Systém potom neví kam jej zařadit. Nicméně inzerát je přes tento nedostatek vložen v systému a my jej zařadíme manuálně ale s časovým zpožděním.

  Další příčinou může být porušení pravidel inzerce. V tom případě se inzerát nezobrazí vůbec,nebo bude smazán.

 • Po registraci nepřišel email k aktivaci mého účtu.

  Bohužel i to se občas stane. Pokud je server zaneprázdněn,odešle aktivační email ze spožděním.

  Další příčinou bývá špatně zadaná emailová adresa při registraci. Každopádně,pokud vám aktivační email nedorazí,napište nám přes kontaktní formulář a my Vám uživatelský účet po ověření emailové adresy zaktivujeme,ať jej můžete plně využívat.

 • Proč se můj inzerát nezobrazí na první pozici ?

  Na prvních pozicích se zobrazují tzv. zvýhodněné / topované inzeráty. Pro tyto inzeráty si jejich inzerenti předplatili jejich umístění v horních pozicích. Tuto možnost má každý inzerent.Po přihlášení máte ve svém profilovém menu možnost nákupu kreditů pro zvýhodnění. Nákup kreditů probíha přes elektronickou peněženku PayPal. Pokud nejste majitely této peněženky a máte zájem o kredity,lze po domluvě provést nákup i převodem na BÚ. Zvýhodnit inzerát lze dvěma způsoby. Buďto je to umístění v horních pozicích,nebo zvýraznění barvou. Oba způsoby jdou kombinovat.
 • Musím se registrovat ?

  Musím se registrovat,abych mohl/a zadávat inzeráty,komenovat články,přispívat do fóra,videogalerie atd. ?

  Ano registrace je povinná z důvodu většího zabezpečení serveru a obrany proti spamerům. Ale nemusíte se ničeho obávat. Samotná registrace trvá jen chvíli.